SESJE BRZUSZKOWE/NOWORODKOWE

PAKIET BASIC: 450 zł = 15 zdjęć, zdjęcia w formie elektronicznej, 15 wydruków w formacie 13x18 cm, czas trwania ok. 1 godz., 

PAKIET STANDARD: 550 zł = 25 zdjęć w formie elektronicznej + 25 odbitek 13x18 cm, czas trwania ok. 1,5 godz., 

PAKIET PREMIUM: 950 zł = 40 zdjęć , zdjęcia w formie elektronicznej + 40 odbitek 13x18 cm + fotoalbum w przepięknej oprawie w formacie 20x20, czas trwania sesji ok. 2 godz.,

wysyłka albumów i wydruków 16zł

PAKIET MINI: 370 zł  = 10 zdjęć w formie elektronicznej (*obowiązuje tylko w czasie ogłaszanych cyklicznie i organizowanych przeze mnie całodniowych MINI sesji np. w kwitnącym sadzie, na Dzień Mamy czy MINI  sesji świątecznych) 

 

PAKIET "BRZUSZEK I NOWORODEK": SPECJALNA OFERTA NA PAKIET SESJI BRZUSZKOWEJ I NOWORODKOWEJ - SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TUTAJ, NA INSTAGRAMIE LUB NA FB

UDZIAŁ W SESJI OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

 »  wysyłka albumów i wydruków w cenie 16 zł,

 » dodatkowe ujęcia w pakietach odpowiednio 30 zł (mini), 20 zł (standard), 15 zł (premium)

 » dodatkowa godzina bądź dojazd powyżej 30km od Poznania - ustalane indywidualnie,

 » odbitki w innym formacie np. 15x23cm (opłacasz tylko różnicę wg cennika drukarni),

 

Po każdej sesji jest możliwość zamówienia fotoalbumu ( o ile nie ma go w wybranym pakiecie);  do uzgodnienia indywidualnie wg cennika drukarni.

 

Rezerwacja terminu sesji następuje po wpłacie 100 zł zadatku. Reszta kwoty regulowana jest po wykonanej sesji przelewem.

Do 30 km od Poznania dojeżdżam na własny koszt. Dalsze wycieczki są do omówienia indywidualnie. Chętnie do Was dojadę :)

Zdjęcia oddaję w formie elektronicznej, a następnie w formie odbitek (i albumów – jeśli jest w pakiecie). Oddaję tylko obrobione zdjęcia.

Wybierając mnie na swojego fotografa akceptujesz mój styl fotografowania i obróbkę zdjęć, które nie podlegają zmianom.

Oferuję również zaproszenia na sesję zdjęciową - jeśli ktoś chce podarować komuś zdjęcia w prezencie.

Mam nadzieję, że się spotkamy. Do zobaczenia!

Kasia 

SESJE KOBIECE

PAKIET BASIC: 450 zł = 12 zdjęć, zdjęcia w formie elektronicznej, 12 odbitek w formacie 13x18 cm, czas trwania ok. 1 godz., 

PAKIET STANDARD: 550 zł = 20 zdjęć w formie elektronicznej + 20 odbitek 13x18 cm, czas trwania ok. 1,5 godz., 

PAKIET PREMIUM: 950 zł =  35 zdjęć , zdjęcia w formie elektronicznej + 35 odbitek 13x18 cm + fotoalbum premium w przepięknej aksamitnej oprawie w formacie 20x20, czas trwania sesji ok. 2 godz., 

wysyłka albumów i wydruków 16zł

UDZIAŁ W SESJI OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU

SESJE RODZINNE LIFESTYLE

PAKIET BASIC : 450 zł = 15 zdjęć, zdjęcia w formie elektronicznej, 15 odbitek 13x18 cm, czas trwania ok. 1 godz., 

PAKIET STANDARD: 550zł = 25 zdjęć w formie elektronicznej + 25 odbitek 13x18 cm, czas trwania ok. 1,5 godz.,

PAKIET PREMIUM: 950 zł = 40 zdjęć , zdjęcia w formie elektronicznej + 40 odbitek 13x18 cm + fotoalbum premium w przepięknej aksamitnej oprawie w formacie 20x20, czas trwania sesji ok. 2 godz., 

wysyłka albumów i wydruków 16zł

PAKIET MINI: 370 zł  = 10 zdjęć w formie elektronicznej (*obowiązuje tylko w czasie ogłaszanych cyklicznie i organizowanych przeze mnie całodniowych MINI sesji np. w kwitnącym sadzie, na Dzień Mamy czy Mini sesji świątecznych)

 

UDZIAŁ W SESJI OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU

 

 

SESJE OKAZJONALNE

(roczek, komunia, chrzciny, wieczory panieńskie itp.)

 

PAKIET STANDARD: 690 zł = 35 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w programie graficznym + 35 odbitek 13x18 cm na jedwabnym papierze, dodatkowe ujęcie 25 zł/sztuka, czas trwania 2-2,5 godz.

PAKIET PREMIUM: 990 zł = 60 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w programie graficznym + + 60 odbitek 13x18 cm na jedwabnym papierze, fotoalbum premium w aksamitnej oprawie 20x20 cm, dodatkowe ujęcie 15 zł/sztuka, czas trwania ok 3-4 godz reportaż z imprezy plus ewentualny plener dla chętnych,

Wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń - zapraszam :)

SESJE ŚLUBNE/REPORTAŻ

Jeśli chcielibyście abym uwieczniła Wasz dzień to z miłą chęcią porozmawiam o tym i przedstawię ofertę na niezobowiązującym spotkaniu przy kawie.

To będzie dla mnie prawdziwy zaszczyt, że będę mogła być częścią tego dnia. Mam pełną świadomość, że to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu i że to jak będziecie go pamiętać w bardzo dużej mierze zależy od fotografii.

Dołożę wszelkich starań i w pełni zaangażuję się w ich powstawanie tak aby Wasze wspomnienia były jak najpiękniejsze.

Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą i chcielibyście dowiedzieć się o niej więcej bardzo proszę o kontakt. W zakładce tej znajdziecie formularz, który pomoże poznać mi Wasze oczekiwania i przygotować dla Was odpowiednią ofertę – napiszcie więc kilka słów o sobie i Waszych planach.

Zapraszam!

 

 

polityka prywatności

ALBUMY, VOUCHERY - PODARUJ BLISKIM PREZENT

każdy PAKIET możecie podarować bliskim w prezencie.

Dostępne są vouchery elektroniczne, które są w cenie sesji i które personalizuję a następnie otrzymujecie ode mnie drogą mailową.

Posiadam również zaproszenia tradycyjne jak na zdjęciu, pięknie minimalistycznie zapakowane, które możecie podarować komuś w formie tradycyjnej (+30zl do pakietu) i które wysyłam do Was na wskazany adres. Wybieracie pakiet, podajecie dane osoby obdarowywanej a ja personalizuję, pakuję dla Was w pudełko i wysyłam w świat 🧡 aby cieszyło obdarowanego.

O zasadach sprzedaży voucherów przeczytacie w REGULAMINIE.

 

Efektem prawie każdej sesji są u mnie zdjęcia w formie elektronicznej oraz drukowanej. Na sesje zabieram ze sobą również produkty fotograficzne takie jak fotoalbum w wersji pokazowej oraz wzorniki, jeśli zdecydujecie się oprawić Wasze wspomnienia właśnie w takiej formie. Niezmiennie współpracuję z najlepszymi Crystal Albums oraz Nphoto abyście mogli cieszyć się najlepszą jakością wydruków oferowanych w tej chwili na rynku.

SESJE PRODUKTOWE / WIZERUNKOWE W DUCHU LIFESTYLE/ / WSPÓŁPRACA Z BLOGERAMI

Chcesz aby Twoja strona, profil na Instagramie lub Facebooku wyglądały profesjonalnie i przyciągały wzrok odbiorcy pięknymi zdjęciami? Profesjonalne zdjęcia są w tej chwili podstawą dobrej prezentacji marek zarówno odzieżowych jak i osobistych.

Prowadzisz kobiecy biznes i chciałabyś bardzo kobiecego spojrzenia na siebie i swoją markę? 

Porozmawiamy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić w kwestii pracy nad własnym wizerunkiem w sieci.

Oferuję swoje doświadczenie we współpracy z blogerami oraz polskimi markami w sieci. Obecnie współpracuję m.in. dla Zaolejkowani.plMum's Life.

Zapraszam do kontaktu! Dopasujmy ofertę do Twoich potrzeb!

 

© 2021 Fotografia SMALLstories.pl - wszelkie prawa zastrzeżone