Cześć!

Mam na imię Kasia i chyba czas poznać się bliżej...

Życie pisze różne scenariusze. Miałam zostać architektem, doskonaliłam rysunek i różne formy artystycznego wyrazu... ostatecznie jednak wybrałam studia ekonomiczne ale zamiłowanie do rysunku i malarstwa pozostało i artystyczna dusza ... spełniam się teraz dalej tworząc i malując Waszą codzienność z aparatem w dłoni i staram się robić to w jak najpiękniejszych barwach.

Jeśli oczekujecie podczas sesji luźnej atmosfery, swobody, zdjęć pełnych emocji i ciepła to dobrze trafiliście. Mogę Was zapewnić że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy.

Nie zajmuję się fotografią studyjną - choć przygody z nią mam za sobą. Nie posiadam własnego studia. To nie moja bajka. W mojej bajce panuje naturalne światło, które najpiękniej potrafi budować atmosferę sesji i jej końcowy efekt. Zdjęcia robię w Waszych domach, w plenerze lub w każdym innym miejscu które przyjdzie nam do głowy.

Na stałe mieszkam pod Poznaniem i tutaj najczęściej pracuję, ale bywałam już w różnych miejscach na Wasze zaproszenie... więc bez stresu dojadę do Was gdzie tylko zechcecie.

Jeśli poczuliście że podoba Wam się moja stylistyka zdjęć i możemy razem stworzyć coś pięknego to..... poznajmy się.

I wiecie co? Na sesjach ze mną nie ma nudy - moja gęba wiecznie się śmieje, trudno mnie powstrzymać, ponoć zaraźliwe :) .... gwarantuję.

SESJA RODZINNA POZNAŃ

sesja wizerunkowa autorstwa: Monika Borowiak Fotografia

Zarezerwuj sesję

© 2021 Fotografia SMALLstories.pl - wszelkie prawa zastrzeżone